فرهیختگان آنلاین: اینجا کم‌شنوایی و ناشنوایی اپیدمی است، اما نه مرکز شنوایی‌سنجی دارد و نه نوزادان، بعد از اینکه چشم به دنیا باز می‌کنند، تست شنوایی می‌شوند.

فرهیختگان آنلاین: خیلی‌ها برای آرام کردن درد دندان تا زمانی که به دندانپزشکی مراجعه کنند از مسکن‌هایی مثل مفنامیک اسید یا لیدوکائین استفاده می‌کنند، اما همیشه هم این دو داروی شیمیایی نتیجه‌بخش نیست.

فرهیختگان آنلاین: 18 سال است صبح و شبش را در مسجد جامع عتیق اصفهان می‌گذراند، صبح‌ها مهرهای مسجد را ضرب می‌کند و شب‌ها فرش‌های دستبافت برای نمازگزاران می‌بافد و فرش‌های قدیمی مسجد را رفو می‌کند.

فرهیختگان آنلاین: در این چند هفته بیشتر از هر وقت دیگری درباره ساختمان‌های ناایمن در تهران صحبت شد اما اطلاعات دقیق این ساختمان‌ها اعلام نشد؛ ساختمان‌هایی که در صورت بروز حادثه، ممکن است فاجعه‌ای مانند پلاسکو را رقم بزنند....

فرهیختگان آنلاین: اگر دائم سرما می‌خورید یا دچار دردهای ناشناخته پراکنده‌ای در بدن‌تان هستید، هیچ بعید نیست که از مشکلات خود‌ایمنی رنج می‌برید.

فرهیختگان آنلاین: محله‌ای که الان روزانه صدها هزار نفر در آن رفت و آمد می‌کنند و پایانه ده‌ها اتوبوس و تاکسی مسافربری به خیابان‌های مختلف پایتخت است، روزی تنها یک خیابان و یک ایستگاه بوده برای عبور اتوبوس‌های جاده قدیم شمیران...