فرهیختگان آنلاین: "بی‌پولی" و هزینه‌های گزاف درمان ناباروری، همواره یکی از دغدغه‌های زوج‌های نابارور بوده و هست؛ اما طی سه ساله گذشته وزارت بهداشت تلاش کرد تا با راه‌اندازی مراکز درمان دولتی بتواند این دغدغه را کمرنگ‌تر کند...

فرهیختگان آنلاین: غلامرضا صنعتگر خواننده موسیقی پاپ کشورمان در نخستین ساعات بامداد روز چهارشنبه سوم خرداد در بندرعباس مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت.

فرهیختگان آنلاین: عادل باوی قهرمان پرورش اندام ایران دیروز در حین تمرین‌ برای حضور در رقابت های آرنولد کلاسیک دچار ایست قلبی شد ولی خوشبختانه ظهر امروز به هوش آمد.

فرهیختگان: انوشیروان محسنی بندپی، رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به افزایش مستمری مددجویان در دولت یازدهم گفت: «دولت در زمانی که 800 میلیارد دلار درآمد نفتی نداشته‌ایم و در بدترین شرایط مالی بوده‌ایم، پیشقدم شد و با همکاری...

فرهیختگان آنلاین: معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از برگزاری جشن جهانی نوروز با حضور نمایندگان ۱۲ کشور در ۶ فروردین در کاخ گلستان تهران خبر داد.

فرهیختگان آنلاین: گسترش سکونتگاه‌های غیررسمی در حاشیه شهرهای مختلف کشور به‌ویژه کلانشهرها و رسیدن جمعیت رسمی حاشیه‌نشین‌ها به 11 میلیون نفر باعث شد دولت تصمیم بگیرد برای ارائه خدمات به این سکونتگاه‌های غیررسمی فکری کند.

فرهیختگان آنلاین: نخستین اسیدپاشی در شهرستان نهاوند همدان صبح پنجشنبه درحالی در یک آرایشگاه زنانه رخ داد که اهالی این شهرستان از وقوع چنین حادثه‌ای شوکه شده‌اند.

فرهیختگان آنلاین: کمی پیش‌تر، از وقوع زلزله در تهران می‌ترسیدیم؛ زلزله‌ای که می‌تواند در چند ثانیه همه تهران را با خاک یکسان کند اما پس از وقوع آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکو و ریزش ساختمان 17 طبقه در جلوی چشم میلیون‌ها بیننده...