اگر هنوز از کافی بودن یا نبودن ویتامین D بدن‌تان مطمئن نیستید با دقت در بعضی حالات خود می‌توانید به جواب برسید.

نوع و حالت انحراف چشم می‌تواند به پزشک در تشخیص انواع تومورهای مغزی کمک کند و سپس با معاینه‌های بیشتر ازقبیل بررسی شبکیه و عکس‌برداری‌های پیشرفته‌تر، می‌توان به طور قطع تومورهای احتمالی را تشخیص داد.

والش امیدوار است با تمام مشکلاتی که بعدها به واسطه دستورات شرورانه انسان‌ها از ربات‌ها قرار است پیش بیاید، مانند تغییرات اقلیمی و افزایش نابرابری در جهان یا مشکلات دیگر مقابله شود.

در طول سال‌های مختلف جاده‌ها اتومبیل‌هایی را به خود دیده‌اند که هنوز بسیاری نمی‌توانند متوجه شوند در ذهن طراحان آنها چه گذشته که نتیجه آن باعث ساخت زشت‌ترین خودروها شده است.

به گفته این دانشجوی دکتری، تحقیقات اولیه نرم‌افزار تشخیص زردی تکمیل شده و درحال حاضر فعالیت‌ها روی نمونه‌های تعداد بالا برای دریافت مجوزها متمرکز است و تنها نمونه‌ای اولیه از آن ساخته شده و با همین نمونه، آزمایش‌هایی روی...

اگر شما هرازچندگاهی یک دقیقه‌ای وقت می‌گذارید و کسانی را که دوست دارید بغل می‌کنید، خبر خوبی برایتان داریم؛ چراکه محققان دانشگاه کارولینای شمالی متوجه شده‌اند در آغوش گرفتن می‌تواند ضربان قلب و فشار خون را کاهش دهد.

یادگیری زبان به مدت یک ساعت در هفته برای یک کودک پنج‌ساله تفاوتی نمی‌کند و تا زمانی که کودک با یک فرد انگلیسی‌زبان در ارتباط نباشد، به خوبی نمی‌تواند زبان را بیاموزد.

جراحان باید توجه داشته باشند بیمارانی را کاندیدای ایمپلنت کنند که سطح بهداشت دهان و دندان آنها به حد مناسبی رسیده باشد. کسی که پوسیدگی دندان و جرم و پلاک متعددی در دهان دارد، مناسب این عمل نیست.

در حال حاضر فناوری‌های پوشیدنی در زندگی بسیاری از ورزشکاران، با نظارت بر میزان ضربان قلب، هیدراتاسیون و درجه حرارت از طریق سیستم کنترل بی‌سیم و میکروسکوپی سلامت آنها را تضمین می‌کنند.

محققان سریلانکایی راه جالبی برای کاهش این حجم بالای کالری برنج پیشنهاد داده‌اند که برای ما ایرانی‌هایی که از طرفداران برنج هستیم، می‌تواند بسیار مفید باشد. با این کار، 50 درصد حجم کالری برنج کم می‌شود و فواید زیادی هم برای...

مردم فکر نکنند اگر ما صحبت استفاده از فناوری در ورزش می‌کنیم صرفا منظورمان ورزشکاران حرفه‌ای هستند بلکه برای آنها هم این امکان وجود دارد. اما فراموش نکنند که استفاده از آنها با راهنمایی و مشاوره متخصص‌ها صورت گیرد تا آسیبی...

در خرید کفش خیلی دقت و سعی کنید کفشی تهیه کنید که حداکثر دو سانتیمتر پاشنه و پنجه پهنی داشته باشد تا پای شما در آن احساس راحتی داشته باشد و هنگام پوشیدن، پنجه‌ها و انگشتان پا را جمع نکند.

نرم‌افزاری که وحید آن را طراحی کرده، به این شکل عمل می‌کند که قادر است در قالب یک سایت یا اپلیکیشن موبایل، خدماتی را به افراد معلول ارائه دهد.

به گزارش color-meanings قرمز رنگ پرشور و گرمی است که باعث تحریک انرژی می‌شود و ترشح آدرنالین و فشارخون را افزایش می‌دهد، به همین دلیل کسانی که فشارخون بالا دارند نباید درمعرض این رنگ قرار گیرند برای همین از آن رنگ در بیمارستان‌ها...

درحال حاضر، طب سنتی ایرانی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و تاکنون هم نتایج قابل‌قبول و خوبی به دست آمده است. در این طب، به داشتن تغذیه سالم بسیار توصیه شده؛ چراکه باعث آرامش و آسایش آدمی در زندگی می‌شود.

اگر شما هم این مدل گوشی را خریداری کرده‌اید یا قصد خرید آن را دارید، مراقب باشید عکس‌هایتان حتما ذخیره شوند. البته این مشکل، خیلی هم تازه نیست و قبل از این هم گریبانگیر دارندگان گوشی‌های سری نکسوس هم شده بود.

با همه تلاش‌هایی که دانشمندان داشته‌اند، هنوز هم به‌طور قطع نمی‌توانند وزن کهکشان راه شیری را تخمین بزنند و تا این حد اعلام کرده‌اند وزن تقریبی آن چیزی بین 700 میلیارد تا دوتریلیون بار بیشتر از حجم خورشید است اما محاسبه دقیق‌تر...

به گزارش ‌ای‌بی‌سی این عنکبوت در استرالیا زندگی می‌کند و دانشمندان می‌گویند ترکیبات استخراج‌شده از سم این عنکبوت می‌تواند پایه درمان جدید سرطان باشد.

کتلت و شامی را هم به صورت سرد و هم به صورت گرم می‌توانید مصرف کنید و به همین دلیل یکی از مناسب‌ترین غذاها برای مسافرت‌ها و غذاخوردن‌های بین‌راهی است.

در کنار اصولی که در ساخت‌وساز می‌توان براساس فناوری نانو رعایت کرد، بحث زیباسازی فضای داخلی خانه هم اهمیت بالایی دارد که محققان توانسته‌اند در بخش‌های مختلف از نانو بهره ببرند؛ از وسایل خانه گرفته تا کاشی و سرامیک‌ها و ظروف....