نسرین نیکنام: شورای شهر عمر 20 ساله دارد؛ ‌سال 77 بود که نخستین دوره انتخابات شورای شهر آغاز و عمر چهارساله برای هر دوره مدیریت آن تعیین شد.

ابراهیم خدایار یکی از پژوهشگران معاصر در حوزه ادبیات فاسی است، او سال‌هاست به تدریس این رشته در دانشگاه تربیت مدرس نیز مشغول است با این استاد دانشگاه درباره جایگاه دو کتاب بوستان و گلستان به گفت‌وگو نشسته‌ایم.

آزاده صالحی: بزرگی می‌گفت شرط موفقیت در وادی فرهنگ و هنر این است، اثری که خلق می‌کنید صرف‌نظر از آن که بدون تاریخ‌مصرف باشد، برای تمام اقشار جامعه قابل‌فهم باشد.

النار طاهروردی، معلم ریاضی: مدت‌هاست که در برخی مدارس تهران دروس به صورت طرح پروژه‌محور تدریس می‌شود؛ یعنی چند درس ریاضی، هنر، علوم و... با هم تلفیق می‌شوند.

مطهره واعظی پور: وقتی صحبت از آموزش تلفیقی می‌شود، کمتر کسی تصویر درستی از این شیوه آموزشی دارد. کسی نمی داند وقتی قرار است ریاضی با علوم قاطی شود چه اتفاقی می‌افتد.

آزاده صالحی خبرنگار: اسمش را بگذاریم تنوع در لابه‌لای روزمرگی‌ها یا شاید گریزی به چیزهایی که نمی‌بینیم و به آن شکل چیزی درباره‌شان نمی‌دانیم یا نه، اسمش را بگذاریم آموزش‌های بصری و تصویری بی‌واسطه؛ از آن آموزش‌هایی که برخلاف...

فرهیختگان: صلابت و پایداری رکن رکین نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است که موجبات امنیت و آرامش را برای مردم آن جامعه به ارمغان می‌آورد. البته به‌دست آوردن این امنیت دلیرمردانی را می‌خواهد که چنان سینه‌های مردانه خود را...

فرهیختگان: تروریست‌های داعش جرات نزدیکی به خط قرمز تعیین شده از سوی نظامیان ایرانی را نداشته‌اند؛ چرا که به گواه تکاوران ارتش، دشمنان واقف بوده‌اند در صورت مرتکب شدن به چنین حماقتی تاوان سختی خواهند داد.