معاون فرهنگی دانشگاه آزاد با تاکید بر لزوم برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای فعالان نشریات دانشجویی، گفت: اختتامیه دومین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد، سی‌ام آذر تا دوم دی امسال به مدت سه روز برگزار می‌شود.

«کمیته دانشجویی رهایی قدس» متشکل از نمایندگان اتحادیه‌های دانشجویی به صورت رسمی اعلام وجود کرده و از همه تشکل‌ها و نهادهای فعال در حوزه جهان اسلام برای همکاری دعوت کرد.

موسوی گفت: به جرات می توانیم بگوییم نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد برای همه دستگاه های کشور امروزه الگوی اخلاق هستند چرا که با هر عقیده ای جز به منافع ملی و خواسته های مقام معظم رهبری به چیز دیگری نمی اندیشند.

عضو شورایعالی فضای مجازی با بیان اینکه پیام 16 آذر ایستادن در مقابل آمریکا است، گفت: تشکل‌های دانشجویی امروز باید از دولت بخواهند تا موضع درستی در برابر کسانی که درباره ایران بد صحبت می‌کنند داشته باشد.

آیت الله آملی لاریجانی با تأکید بر اینکه بصیرت اقتضا می کند دانشجو ابزار سیاسی دیگران نباشد، خاطرنشان کرد: روز دانشجو نماد استقلال خواهی و مبارزه با سلطه است. استکبارستیزی در جمهوری اسلامی یک ارزش است که باید دانشجویان پیش...

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ادغام تعدادی از دانشکده‌ها را با توجه به چشم‌انداز و بستر‌سازی در جهت ایجاد و توسعه رشته‌های بین رشته‌ای جدید ضروری دانست و افزود: در این ادغام نه تنها هیچ رشته‌ای تعطیل نمی‌شود بلکه با توجه به هم‌افزایی...

دبیر مجمع تخیص گفت: باید گفت جنگ اقتصادی ، آخرین مصاف ما و آمریکاست. بنابراین ایجاد حاشیه، مقاومت و انرژی ما را به هدر می دهد. به خصوص که امروز با دو نوع تهاجم اقتصادی مواجه هستیم، اول نبرد اقتصادی آشکار در شکل تحریم و دوم...

سیدعلی خمینی با بیان اینکه پرچم نقد را رها نکنید چراکه امام یک منتقد آرمانگرا و پیشران بود، گفت: ما باید منتقد وضع موجود باشیم نه مدافع آن، چون ما تا آرمان فاصله داریم، اگر همیشه از وضع موجود دفاع کنیم جامعه از ما عبور می‌کند....

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه 16 آذر نماد تاریخی استکبارستیزی دانشجوی ایرانی است، بر لزوم نامگذاری هفته ای به نام دانشجویان شهید مدافع حرم تاکید کرد.

۵ اتحادیه بزرگ دانشجویی کشور حمایت خود را از مطالبه دانشجویان دانشگاه صنعت نفت اعلام کرده و تاکید کردند که در صورت عدم رسیدگی به این مطالبات این واقعه به عنوان نقطه تاریکی در کارنامه عملکرد رئیس‌جمهور به ثبت خواهد رسید.