رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: در مورد شهریه دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد یک سوءتفاهمی مطرح شده بود که ارقام اغراق آمیزی بیان شد، ولی به هیچ وجه این شایعات درست نیست. دانشجویان پزشکی همکاران آینده ما هستند...

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه جابه جایی ها فقط تغییر ارنج تیم است، گفت: هر کسی که قرار است در این مسیر همراه ما نباشد به وی گفتیم پس بقیه قرص و محکم به کارشان ادامه دهند.

رئیس دانشگاه آزاد در واکنش به خبر انتصاب مخبردزفولی به عنوان رئیس واحد علوم تحقیقات اعلام کرد بنده پیشنهاد مسئولیت واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد را به دلیل توانایی‌های علمی و سابقه درخشان دکتر مخبردزفولی به ایشان داده‌ام،...

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد گفت: برنامه «برنامه جامع فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی» قبل از شروع ماه مهر در راستای ایجاد دانشگاه تراز اسلامی ابلاغ خواهد شد و امیدواریم با شروع کار شاهد ثمرات این اقدام باشیم.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در همایش تقدیر از رتبه های برتر آزمون سال تحصیلی 97 ـ 96 از تخفیف صد درصدی شهریه برای رتبه های برتر این آزمون خبر داد.

رئیس سازمان سنجش گفت: نتیجه اولیه کنکور سراسری ۹۶ با انتشار کارنامه داوطلبان اعلام شد. همه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته شده اند اما در دوره های روزانه و شبانه ۴۵۴ هزار نفر مجاز شدند.