رئیس جمهور با اشاره به اینکه این روزها بسیار در فضای حقیقی و در فضای مجازی شایع است که بنده در معرفی وزرا تحت فشار بوده ام، خاطرنشان کرد: در معرفی این 17 وزیر تحت فشار هیچ جناح، حزب و تشکلی نبودم. همه جناح‌ها و احزاب و گروه‌ها،...

رئیس مجلس با بیان اینکه در صورت اقدام برخلاف برجام از سوی آمریکا، ایران اقدام متقابل انجام می‌دهد، گفت: آمریکایی ها بدانند قانون مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه گام اولی بود که مجلس برداشت.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باوجود دسایس آمریکا و برخی کشورها حضور چشمگیر مقامات کشورهای مختلف در مراسم سوگند رئیس‌جمهور نشان داد طرح منزوی سازی ایران چقدر پوچ است و دولت‌ها بی‌اعتنا به این دسایس به ایران علاقه‌مندند.

رئیس دستگاه قضا با توصیه خبرنگاران به رعایت اخلاق، حقوق مردم، قوانین و حدود دینی خاطرنشان کرد: ما می دانیم که فعالیت در این چارچوب کار بسیار دشواری است. امیدواریم قوه قضاییه نیز با خبرنگاران مهربان باشد اما خبرنگاران هم حدود...

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: ما گوشه کوچکی از توانمندی موشکی را آشکار کردیم و هم صهیونیستها و هم رژیم‌های مرتجع منطقه فهمیدند که ما خطوط قرمزی داریم و برای حفظ انقلاب ایستادگی خواهیم کرد و کوتاه نخواهیم آمد.

ولایتی با اشاره به مبارزه با تروریسم تصریح کرد: سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران از ابتدا مبارزه با هر گونه مظاهر تروریستی در منطقه و حفظ تمامیت ارضی دولتهای قانونی و ملت های مظلوم منطقه بوده است و در این جهت ایستادگی کرده...

رئیس جمهور، روابط دو ملت ایران و لبنان را صمیمانه و برادرانه دانست و گفت: تردیدی نیست که ملت لبنان محبوبیت ویژه‌ای در قلوب مردم ایران دارند و عشق امام موسی صدر به مردم لبنان، نمونه‌ای از علاقه ایران به این کشور است.

لاریجانی گفت: حضور چشمگیر کشورهای مختلف جهان در مراسم تحلیف معنادار بود و کشورهایی از آمریکای لاتین، اروپا، آسیا، آفریقایی و کشورهای منطقه ای و مسلمان و قدرت های مهم در این مراسم شرکت کردند و نمایندگانی از سطوح بالا در این...

آیت‌الله آملی‌لاریجانی گفت: ان‌شاءالله رئیس‌جمهور هر چه زودتر دولت جدید را معرفی کند تا مستقر شوند و بتوانند برای چالش‌های کشور راه‌حل پیدا کنند، امروز مهمترین مسئله کشور مسئله معیشتی مردم و مشکل بیکاری است.

روحانی تولید و اشتغال جوانان را مهم ترین دغدغه دولت عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد تا بتوانیم در پایان 4 سال دولت دوازدهم شاهد پایان یافتن فقر مطلق و کاهش نابرابری‌ها در جامعه باشیم و سند حقوق شهروندی را به اجرا برسانیم.