ساعت 11 صبح را نشان می‌داد که قاتل قوی‌ هیکل، مرد دلارفروش خیابان فروسی دستبند بر دست در آگاهی شاپور حاضر شده بود. مرد 36 ساله دو سال گذشته را به زوگیری از دلارفروشان گذرانده و در آخرین سرقتش یک نفر را به قتل رسانده بود.

معاون استاندار خوزستان: شرکت آب و فاضلاب تقصیر خود را پذیرفته است عضو شورای کوی علوی گفت: کودک بدون هیچ امکاناتی در میان خاک و فاضلاب بازی می‌کرد. رئیس شورای شهر اهواز گفت: استفاده مشترک از کانال آب مورد اختلاف شهرداری و...

خبر دو بار تجاوز به یک دختر جوان در یک شب، از روز گذشته در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرده است، مردی که برای بار دوم به دختر جوان تجاوز کرده مدعی شده که برای لحظه‌ای دچار وسوسه شده است. اگرچه قانون برای این وسوسه چند...

فرهیختگان: شهروندان پایتخت در تماس با سازمان آتش‌نشانی تهران از حریق در پاساژ مهستان خیابان کارگر خبر دادند. به گزارش «میزان» بلافاصله آتش‌نشانان نزدیک‌ترین ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

فرهیختگان آنلاین: حکم پرونده جنجالی قاتل ستایش دختر 6 ساله افغان که به دست پسر نوجوان ایرانی به طرز هولناکی کشته شده بود، صادر و خیلی زود در سایت‌های خبری منتشر شد.

فرهیختگان| مردی که همسرش را کشته و به قصاص محکوم شده است، اما به خاطر غیبت اولیای دم هنگام اجرای حکم اعدام 13 سال در زندان بلاتکلیف مانده بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد. قضات دادگاه این مرد را به پرداخت دیه و 10 سال زندان...

فرهیختگان| دو سارق که در زندان تصمیم به سرقت در اتوبوس‌های بی‌آرتی گرفته بودند پس از آزادی از زندان و آشنا شدن با یک سارق دیگر، سرقت‌های تیمی خود را آغاز کردند. این سه جیب‌بر سابقه‌دار خطوط بی‌آرتی در آخرین سرقت خود و از...

فرهیختگان آنلاین: مرد افغان که از روی دیوار وارد خانه ویلایی شده و زن سرایدار را مقابل فرزند هفت ماهه‌اش آزار داده بود، دیروز پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد.

فروغ طباطبایی| زن میانسال و دو دخترش که پدر خانواده را کشته و هنگام قطعه‌قطعه کردن جنازه با اره برقی، از سوی پلیس بازداشت شدند، دیروز پای میز محاکمه ایستادند و به تشریح جنایت هولناک پرداختند. دختران قربانی گفتند از بدرفتاری‌های...

فرهیختگان آنلاین: دو روز از حادثه غرق شدن مرد 40 ساله در استخری در دربند گذشته و تنها کاری که برای ایمن شدن این استخر پر عمق انجام داده‌اند، کشیدن نوار زرد با نوشته «ورود ممنوع، محل وقوع جرم» اطراف استخر است.

فروغ طباطبایی| زن میانسال که به اتهام قتل فجیع یک مرد در یک قدمی چوبه دار قرار داشت با پرداخت دیه به اولیای دم رضایت آنها را جلب کرد و از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

فرناز استادنوبری| با برادر و دوست برادرش از کوه برمی‌گشتند که دوربین را به برادر دوقلویش داد که از او با طلوع آفتاب عکس بگیرد. دستش را روی صندوق برقی که درش باز بود، قرار داد و آماده شد.

فروغ طباطبایی| حکم قصاص مرد جوان که برادر معتادش را کشته و جنازه وی را به سطل زباله انداخته بود، در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و شمارش معکوس برای اعدام وی آغاز شد.

فرهیختگان آنلاین: دو متهم که در زندان تصمیم به سرقت از پیرزنان پولدار گرفته بودند از سوی پلیس آگاهی تهران شناسایی و دستگیر شدند. آنها پیش از سرقت به تحقیق می‌پرداختند و زنان مسنی را که تنها زندگی می‌کردند و پولدار بودند طعمه...

فرهیختگان آنلاین: مجرم سابقه‌دار که پس از آزادی از زندان همسرش را قربانی بدبینی خودش کرده بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد و توانست به خاطر دو فرزند خردسالش رضایت اولیای دم را جلب کند.