فرهیختگان: در پی جاری شدن سیل در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی و کردستان و اردبیل که به جان باختن تعدادی از هم‌میهنان منجر شد، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیامی صادر کردند. در پیام ایشان آمده‌است:

فرهیختگان آنلاین: حکم پرونده جنجالی قاتل ستایش دختر 6 ساله افغان که به دست پسر نوجوان ایرانی به طرز هولناکی کشته شده بود، صادر و خیلی زود در سایت‌های خبری منتشر شد.

فرهیختگان| مردی که همسرش را کشته و به قصاص محکوم شده است، اما به خاطر غیبت اولیای دم هنگام اجرای حکم اعدام 13 سال در زندان بلاتکلیف مانده بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد. قضات دادگاه این مرد را به پرداخت دیه و 10 سال زندان...

فرهیختگان| دو سارق که در زندان تصمیم به سرقت در اتوبوس‌های بی‌آرتی گرفته بودند پس از آزادی از زندان و آشنا شدن با یک سارق دیگر، سرقت‌های تیمی خود را آغاز کردند. این سه جیب‌بر سابقه‌دار خطوط بی‌آرتی در آخرین سرقت خود و از...

فرهیختگان آنلاین: مرد افغان که از روی دیوار وارد خانه ویلایی شده و زن سرایدار را مقابل فرزند هفت ماهه‌اش آزار داده بود، دیروز پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد.

فروغ طباطبایی| زن میانسال و دو دخترش که پدر خانواده را کشته و هنگام قطعه‌قطعه کردن جنازه با اره برقی، از سوی پلیس بازداشت شدند، دیروز پای میز محاکمه ایستادند و به تشریح جنایت هولناک پرداختند. دختران قربانی گفتند از بدرفتاری‌های...

فرهیختگان آنلاین: دو روز از حادثه غرق شدن مرد 40 ساله در استخری در دربند گذشته و تنها کاری که برای ایمن شدن این استخر پر عمق انجام داده‌اند، کشیدن نوار زرد با نوشته «ورود ممنوع، محل وقوع جرم» اطراف استخر است.

فروغ طباطبایی| زن میانسال که به اتهام قتل فجیع یک مرد در یک قدمی چوبه دار قرار داشت با پرداخت دیه به اولیای دم رضایت آنها را جلب کرد و از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

فرناز استادنوبری| با برادر و دوست برادرش از کوه برمی‌گشتند که دوربین را به برادر دوقلویش داد که از او با طلوع آفتاب عکس بگیرد. دستش را روی صندوق برقی که درش باز بود، قرار داد و آماده شد.