فرهیختگان: شهروندان پایتخت در تماس با سازمان آتش‌نشانی تهران از حریق در پاساژ مهستان خیابان کارگر خبر دادند. به گزارش «میزان» بلافاصله آتش‌نشانان نزدیک‌ترین ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

فرهیختگان آنلاین: حکم پرونده جنجالی قاتل ستایش دختر 6 ساله افغان که به دست پسر نوجوان ایرانی به طرز هولناکی کشته شده بود، صادر و خیلی زود در سایت‌های خبری منتشر شد.

فرهیختگان| مردی که همسرش را کشته و به قصاص محکوم شده است، اما به خاطر غیبت اولیای دم هنگام اجرای حکم اعدام 13 سال در زندان بلاتکلیف مانده بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد. قضات دادگاه این مرد را به پرداخت دیه و 10 سال زندان...

فرهیختگان| دو سارق که در زندان تصمیم به سرقت در اتوبوس‌های بی‌آرتی گرفته بودند پس از آزادی از زندان و آشنا شدن با یک سارق دیگر، سرقت‌های تیمی خود را آغاز کردند. این سه جیب‌بر سابقه‌دار خطوط بی‌آرتی در آخرین سرقت خود و از...

فرهیختگان آنلاین: مرد افغان که از روی دیوار وارد خانه ویلایی شده و زن سرایدار را مقابل فرزند هفت ماهه‌اش آزار داده بود، دیروز پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد.

فروغ طباطبایی| زن میانسال و دو دخترش که پدر خانواده را کشته و هنگام قطعه‌قطعه کردن جنازه با اره برقی، از سوی پلیس بازداشت شدند، دیروز پای میز محاکمه ایستادند و به تشریح جنایت هولناک پرداختند. دختران قربانی گفتند از بدرفتاری‌های...

فرهیختگان آنلاین: دو روز از حادثه غرق شدن مرد 40 ساله در استخری در دربند گذشته و تنها کاری که برای ایمن شدن این استخر پر عمق انجام داده‌اند، کشیدن نوار زرد با نوشته «ورود ممنوع، محل وقوع جرم» اطراف استخر است.

فروغ طباطبایی| زن میانسال که به اتهام قتل فجیع یک مرد در یک قدمی چوبه دار قرار داشت با پرداخت دیه به اولیای دم رضایت آنها را جلب کرد و از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

فرناز استادنوبری| با برادر و دوست برادرش از کوه برمی‌گشتند که دوربین را به برادر دوقلویش داد که از او با طلوع آفتاب عکس بگیرد. دستش را روی صندوق برقی که درش باز بود، قرار داد و آماده شد.

فروغ طباطبایی| حکم قصاص مرد جوان که برادر معتادش را کشته و جنازه وی را به سطل زباله انداخته بود، در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و شمارش معکوس برای اعدام وی آغاز شد.

فرهیختگان آنلاین: دو متهم که در زندان تصمیم به سرقت از پیرزنان پولدار گرفته بودند از سوی پلیس آگاهی تهران شناسایی و دستگیر شدند. آنها پیش از سرقت به تحقیق می‌پرداختند و زنان مسنی را که تنها زندگی می‌کردند و پولدار بودند طعمه...

فرهیختگان آنلاین: مجرم سابقه‌دار که پس از آزادی از زندان همسرش را قربانی بدبینی خودش کرده بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد و توانست به خاطر دو فرزند خردسالش رضایت اولیای دم را جلب کند.

فرهیختگان آنلاین: پرونده قتل فجیع «سپهر» 10 ساله که زیر بازارچه میدان شاپور تهران کشته شده بود، در حالی برای رفع نواقص از سوی قضات دادگاه کیفری تهران به دادسرا برگردانده شد که پزشکی قانونی اعلام کرد قاتل این پسربچه مجنون...

فرناز استادنوبری| در حالی که پلیس راه درصد تقصیر سازمان‌های مختلف در حادثه واژگونی اتوبوس حامل سربازان نی‌ریز را ماه گذشته اعلام کرده بود، صبح دیروز مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس این نظر را تکذیب کرد.

فرهیختگان| سال پیش بود که خبرهایی مبنی‌بر انتقال مواد مخدر با استفاده از منجنیق منتشر شد. خبرها حاکی بود که قاچاقچیان برای اینکه گرفتار ماموران نشوند و مواد همراه‌شان نباشد، با استفاده از منجنیق، مواد مخدر را عبور می‌دهند....

فرهیختگان آنلاین: «من علی‌ام را می‌خواهم، من دلجویی مسئولان را نمی‌خواهم پسرم را برایم بیاورید، پسرم مثل دختر نداشته‌ام برایم همدم بود، کمک حالم بود، مگر می‌شود من هیچ‌وقت دیگر علی را نبینم؟»

فروغ طباطبایی| پسرجوان که در درگیری با برادر کوچکش با میله آهنی به چشم او زده و باعث تخلیه چشم چپ برادرش شده بود، دیروز در حالی پای میز محاکمه ایستاد که برادر کوچکش برای او درخواست قصاص چشم را مطرح کرد.

فرهیختگان آنلاین: مرد جوان مدعی است وقتی از نیت شوم دوستش برای آزار منشی شرکت مطلع شده، دست به جنایت زده است. این مرد که بعد از قتل جنازه دوستش را در کانال آب انداخته، دیروز پای میز محاکمه ایستاد.

فرهیختگان آنلاین: خواب‌آلودگی راننده در حالی به‌عنوان علت بسیاری از تصادفات جاده‌ای در ایران مطرح است و همواره درباره‌اش اطلاع‌رسانی می‌شود که صبح دیروز باز هم سه قربانی گرفت.