فرهیختگان: خداحافظی فرانچسکو توتی با فوتبال و هواداران رم یک خداحافظی معمولی نبود.

مرتضی میثاقی: کمتر از یک هفته تا شروع لیگ جهانی 2017 والیبال باقی‌مانده است و تیم‌ملی ایران هم با سرمربی جدید خود یعنی ایگور کولاکوویچ خود را آماده رقابت با بزرگان والیبال می‌کند.

فرهیختگان گروه ورزش: امشب در ادامه دیدارهای مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، تیم فوتبال استقلال ایران در امارات به مصاف العین می‌رود.

فرهیختگان: رویای حضور تیم‌ملی فوتبال جوانان ایران در مرحله حذفی جام‌جهانی با شکست دقایق پایانی مقابل پرتغال تبدیل به کابوسی تلخ شد.

فرهیختگان گروه ورزش: بعد از حدود 9 ماه رقابت در رشته‌های مختلف، فصل ورزش حرفه‌ای برای باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید.

پویان صفربیگلو: فوتبال اروپا امشب شاهد دو فینال تماشایی از سری رقابت‌های حذفی دو کشور انگلستان و اسپانیا خواهد بود. دو تیم همشهری آرسنال و چلسی فینال جام حذفی انگلستان را برگزار می‌کنند و در اسپانیا نیز بارسلونا و میهمان...

گروه ورزش لیگ برتر بسکتبال ایران بعد ازحدود هفت ماه رقابت به پایان رسید. مسابقاتی که باز هم در زمان شروع شاهد تغییراتی در نحوه برگزاری آن بودیم و طی مدت برگزاری اتفاقات عجیبی در آن رخ داد.

فرهیختگان: با پایان تورنمنت‌های اخیر کشتی در سطح قاره آسیا و همین‌طور کشورهای مسلمان به نظر می‌رسد فدراسیون کشتی این روزها سیاست یک بام و دو هوایی را در پیش گرفته است.

فرهیختگان: اولین روزهای اسفند 95 بود که خبر رسید دانشگاه آزاد اسلامی برای تمدید قرارداد با دو بازیکن خارجی خود یعنی پرینس و جوزف جونز با آنها به توافق نرسیده و به این ترتیب فرزاد کوهیان هفته‌های پایانی مرحله گروهی را بدون...

فرهیختگان: در دومین روز از مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا دو نماینده دیگر کشورمان امروز به مصاف رقبای سرسخت خود خواهند رفت.

فرهیختگان: فصل فوتبال اروپا رفته‌رفته روزهای پایانی خود را سپری می‌کند. این در حالی است که تکلیف قهرمانی در لیگ‌های داخلی چند کشور اروپایی هم در این هفته مشخص شد.

تیم‌ملی فوتبال جوانان ایران توانست در نخستین بازی خود در جام‌جهانی زیر ۲۰ سال کره‌جنوبی، تیم فوتبال کاستاریکا را با یک گل از پیش‌رو بردارد.

فرهیختگان: تیم‌ملی کشتی فرنگی پس از رقابت‌های قهرمانی آسیا و کسب عنوان اولی با چند تغییر در چند وزن به باکو رفت تا در پیکارهای کشتی فرنگی کشورهای مسلمان شرکت کند.

فرهیختگان گروه ورزش وقتی فصل پانزدهم را با شگفتی و کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر به پایان بردند، فکر می‌کردند دوران مشکلات مالی به سر آمده و قهرمانی باعث فرارسیدن روزهای خوش‌شان خواهد بود.

مرتضی میثاقی: مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال ایران سرانجام به پایان رسید و تیم دانشگاه آزاد اسلامی با پذیرش شکست بیرون ازخانه در پنجمین دیدار مقابل نفت آبادان از صعود به دیدار نهایی بازماند.

گروه ورزش بازی‌های کشورهای اسلامی به روزهای پایانی‌اش نزدیک می‌شود و مطابق معمول کشتی‌گیران ایرانی با مدال‌های ارزشمندی که کسب می‌کنند، وضعیت کاروان ایران را در رنکینگ کلی بازی‌ها ارتقا می‌دهند.

گروه ورزش بیست‌وپنجم خرداد 94 و بعد از دیدار تیم‌های پرسپولیس و الهلال عربستان در ورزشگاه آزادی بود که کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا طی احکامی جداگانه جرایمی را برای نماینده ایران در نظر گرفت.