دعواهای گاه و بیگاه کی‌روش و هراتیان به نوعی رئیس ایفمارک را از چشم ساکت و تاج انداخت تا جایی که برنامه‌های پزشکی فدراسیون در ارتباط با ایفمارک نیز به نوعی در اولویت‌های بعدی قرار گرفت.

بعد از استقلال که همیشه تیم اول و محبوبم بود، تیم دومم نساجی به شمار می‌رود و صددرصد دوست دارم امشب هم تیم اولم برنده شود، هرچند به جز این بازی دوست دارم نساجی در همه دیدارهایش برنده باشد، چون تیم شهرم به شمار می‌رود.

گلزنی باعث شده روحیه بهتری داشته باشم همین و بس، هم من حرفه‌ای هستم و هم یوونتوس یک تیم کاملا جهانی و ریشه‌دار است. از این بابت بسیار خوشحالم و گلزنی من تغییر خاصی در روند تعریف شده من و یووه ندارد.

وکیل حقوقدان ورزشی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون‌ها دولتی هستند یا غیردولتی گفت: «فدراسیون‌ها یک نهاد عمومی غیردولتی هستند که از بودجه عمومی کشور ردیف بودجه برای‌شان تعریف شده و به‌گونه‌ای از بیت‌المال ارتزاق می‌کنند....

به دنبال پیگیری‌های اخیر فیفا، امیررضا خادم، معاون امور حقوقی مجلس و استان‌ها با ارسال نامه‌ای خطاب به اسماعیلی، رئیس کل دادگستری کل تهران و جعفری‌دولت‌آبادی، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب تهران ضمن ارائه تصویر نامه مورخ...

دیدار تیم‌های استقلال و السد قطر در ورزشگاه جاسم بن حمد با تساوی به پایان رسید و در نهایت این تیم قطری بود که راهی مرحله بعد شد تا حریف پرسپولیس شود.

تیم فوتبال پرسپولیس با ثبت اولین شکست الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا به مرحله نیمه نهایی این مسابقات صعود کرد.

ولایتی در پاسخ به سوالی درخصوص تاثیر تحریم‌ها بر داروهای بیماری‌های تنفسی و آسم توضیح داد: «کشور ما این توانایی را دارد تا داروهای ضدسل و آسم را تولید کند و مسلما تولید این داروها از فناوری هسته‌ای سخت‌تر نیست.»

حالا سرخابی‌های تهران در دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف حریفان خود می‌روند، تا مگر قدمی دیگر بردارند برای تحقق رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا؛ اگرچه همه می‌دانیم کارشان چقدر سخت است.