رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «نکته مهم در دانشگاه آزاد اسلامی این است که اگر تحولات آن به‌روز نباشد، پاسخ سریعی از جامعه دریافت خواهد کرد که منجر به عدم شرکت دانشجو خواهد شد و به همین دلیل پاسخ دانشگاه آزاد اسلامی به نیازهای...

سرپرست معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بخش قابل توجهی از شرکت‌های فعال در حوزه‌های بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی و فناوری نوین در مراکز رشد این دانشگاه فعالیت می‌کنند.

مدیرکل توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با «فرهیختگان» از ابلاغ آیین‌نامه جدید خبر می‌دهد که براساس آن ماموریت اعضای هیات‌علمی بر انجام فعالیت‌های پژوهشی متمرکز می‌شود و کارهای آموزشی در جایگاه...

در دنیا اصطلاحی به نام dress code یا کد پوشش مورداستفاده قرار می‌گیرد که درباره قوانین پوششی است و کشورها از آن در موقعیت‌های مختلف استفاده می‌کنند.

دکتر رنجبر، قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامی در سفر به کشور چین از آکادمی علوم چین بازدید کرد.

با ورود هوش مصنوعی به دانشگاه‌ها و سیستم‌های آموزش عالی، موسسات آموزشی موظفند فناوری‌های نوین مرتبط با این حوزه را به دانشجویان بیاموزند و آنها را برای ورود به بازار کار (مرتبط با فناوری) آماده کنند.

صندوق رفاه دانشگاه آزاد اسلامی در سال تحصیلی 99-98 به دانشجویان خود سه نوع مختلف وام براساس زمان‌بندی بازپرداخت ارائه داده است.

روسای چهار واحد دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با «فرهیختگان» از آموزش مهارت و رویکرد مهارت‌محوری خود به دانشجویان‌شان سخن می‌گویند.

رئیسی در خصوص پرونده‌های لواسانات که از سوی دانشجویان مطرح شد گفت این مناطقی که نام بردید پرونده‌هایش در حال پیگیری است و رسیدگی می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: این دانشگاه از هر پیشنهاد همکاری مشترک که مقوّم آموزش بوده و در اشتغال جوانان مؤثر باشد، استقبال خواهد کرد.

دکتر طیبی با تأکید بر اینکه جهاد دانشگاهی دارای توانمندی‌های زیادی در حوزه‌های مختلف است گفت: این نهاد از همکاری با مجموعه بزرگی مانند دانشگاه آزاد اسلامی در تولید فناوری و تحقیقات مشترک استقبال خواهد کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «ما در دانشگاه آزاد اسلامی تفاوت نگاهی با مسئولان وزارت علوم داریم. من معتقدم ما دوره دکتری را فقط برای شغل استادی و عضو هیات‌علمی دانشگاه تربیت نمی‌کنیم ولی مسئولان وزارت علوم معتقدند دکتری...