فرهیختگان آنلاین: رئیس سازمان دامپزشکی گفت: بر اساس اعلام وزارت بهداشت درباره مشاهده موارد بیماری در انسان ها، مبارزه با عوامل بیماری زا در بخش دام در روستا‌ها و شهرستان‌های استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمانشاه،...

فرهیختگان آنلاین: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بارشهای خفیف باران و احتمال رگبار و رعدوبرق در ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، ارتفاعات خراسانهای شمالی و رضوی، برخی نقاط آذربایجانهای شرقی و غربی خبرداد.

فرهیختگان آنلاین: عضو ارشد ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با اعلام جزئیاتی از رویت هلال ماه مبارک رمضان گفت:‌ به احتمال زیاد همانگونه که در تقویم آمده است روز شنبه اول ماه مبارک رمضان است.

فرهیختگان آنلاین: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از احتمال بروز پدیده گرد و غبار در برخی از استان‌های غربی و جنوب غربی کشور طی دو روز آینده خبر داد.

فرهیختگان آنلاین: انفجار در معدن زمستان یورت موجب جان باختن همه حبس شدگان در معدن شده و تاکنون پیکر ۲۶ جانباخته کشف شده، ورود به معدن در شرایط سخت ناشی از وجود گاز و انفجار ادامه کار را سخت کرده است.

فرهیختگان: امروز روز معلم است. روزی که قرار است همگی به‌پاس خدمات این قشر مهم و تاثیرگذار تمام‌قد بایستیم و به احترام این عزیزان کلاه از سر برداریم. در این روزها طبق تعارفات مرسوم همگی به‌یاد می‌آوریم که «معلمی شغل انبیاست»...

مرجان حاجی‌رحیمی دبیر گروه ایرانشهر: مارلیک، عمارلو، کلاردشت و حسنلو چهار جام زرین هستند که در طول تاریخ ایران هیچ گاه همگی با یکدیگر از کشور خارج نشده بودند.