فرهیختگان آنلاین: انفجار در معدن زمستان یورت موجب جان باختن همه حبس شدگان در معدن شده و تاکنون پیکر ۲۶ جانباخته کشف شده، ورود به معدن در شرایط سخت ناشی از وجود گاز و انفجار ادامه کار را سخت کرده است.

فرهیختگان: امروز روز معلم است. روزی که قرار است همگی به‌پاس خدمات این قشر مهم و تاثیرگذار تمام‌قد بایستیم و به احترام این عزیزان کلاه از سر برداریم. در این روزها طبق تعارفات مرسوم همگی به‌یاد می‌آوریم که «معلمی شغل انبیاست»...

مرجان حاجی‌رحیمی دبیر گروه ایرانشهر: مارلیک، عمارلو، کلاردشت و حسنلو چهار جام زرین هستند که در طول تاریخ ایران هیچ گاه همگی با یکدیگر از کشور خارج نشده بودند.

فرهیختگان آنلاین: تیغ ساخت‌وسازهای شهرداری، این بار به بهانه ایجاد موزه خط و خوشنویسی، خانه فولادوند، متعلق به دوره پهلوی را نشانه گرفته است تا در عرصه 600 متر مربعی آن برای کارکنان موزه هنوز ساخته نشده، ساختمان اداری، سرویس...

فرهیختگان آنلاین: اخبار مربوط به فرسایش و تخریب محیط‌زیست در سال‌های اخیر آنقدر زیاد بوده که شاید از بین رفتن نیزارهای طبیعی چندان مهم جلوه نکند.

فرهیختگان آنلاین: صبح چهارشنبه صیادان چابهاری که برای شروع کار روزانه خود راهی دریای عمان شدند، صحنه‌ای را دیدند که در این منطقه تا پیش از این سابقه نداشت.

فرهیختگان آنلاین: معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه‌ی شهرستان جهرم گفت: بیش از ۵۰ تن آذوقه، پتو، چراغ خوراک‌پزی و دیگر اقلام مورد نیاز میان روستائیان و عشایر سیل‌زده توزیع شده ‌است.

فرهیختگان آنلاین: فرماندار اهواز با اشاره به تجمع روز گذشته مردم اهواز جلوی استانداری در اعتراض به وضعیت بحرانی قطع برق و آب و همچنین گرد و غبار و انتقال آب گفت: این تجمع فاقد مجوز رسمی بود و در تجمع‌های غیررسمی نمی‌توانیم...

فرهیختگان آنلاین: وزیر نیرو گفت: طی اقدامات صورت گرفته برق بیش از ۹۰ درصد کل مشترکان خوزستان تاکنون وصل شده و تا ساعت ۱۶:۰۰ نیز کل مشترکین از نعمت برق برخوردار خواهند شد.

فرهیختگان آنلاین: ‌مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان از وقوع دو زمین‌لرزه بالای 3ریشتر در خطوط مرزی این استان خبر داد و گفت: یک زمین‌لرزه به بزرگی 3.4 و یک زمین‌لرزه به بزرگی 3.9 در امواج درونی زمین(ریشتر) مناطق مرزی...

فرهیختگان آنلاین: دبیر شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران ضمن اعلام بررسی علل حادثه ساختمان پلاسکو توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و همچنین دبیرخانه شورا، از ارایه گزارش نهایی طی هفته‌های آتی به دولت خبر داد.