فرهیختگان آنلاین: تیغ ساخت‌وسازهای شهرداری، این بار به بهانه ایجاد موزه خط و خوشنویسی، خانه فولادوند، متعلق به دوره پهلوی را نشانه گرفته است تا در عرصه 600 متر مربعی آن برای کارکنان موزه هنوز ساخته نشده، ساختمان اداری، سرویس...

فرهیختگان آنلاین: اخبار مربوط به فرسایش و تخریب محیط‌زیست در سال‌های اخیر آنقدر زیاد بوده که شاید از بین رفتن نیزارهای طبیعی چندان مهم جلوه نکند.

فرهیختگان آنلاین: صبح چهارشنبه صیادان چابهاری که برای شروع کار روزانه خود راهی دریای عمان شدند، صحنه‌ای را دیدند که در این منطقه تا پیش از این سابقه نداشت.

فرهیختگان آنلاین: معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه‌ی شهرستان جهرم گفت: بیش از ۵۰ تن آذوقه، پتو، چراغ خوراک‌پزی و دیگر اقلام مورد نیاز میان روستائیان و عشایر سیل‌زده توزیع شده ‌است.

فرهیختگان آنلاین: فرماندار اهواز با اشاره به تجمع روز گذشته مردم اهواز جلوی استانداری در اعتراض به وضعیت بحرانی قطع برق و آب و همچنین گرد و غبار و انتقال آب گفت: این تجمع فاقد مجوز رسمی بود و در تجمع‌های غیررسمی نمی‌توانیم...

فرهیختگان آنلاین: وزیر نیرو گفت: طی اقدامات صورت گرفته برق بیش از ۹۰ درصد کل مشترکان خوزستان تاکنون وصل شده و تا ساعت ۱۶:۰۰ نیز کل مشترکین از نعمت برق برخوردار خواهند شد.