• ۱۴ بازدید
  • تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
یک منبع آگاه به «فرهیختگان» خبر داد: بیرانوند می‌ماند، طارمی احتمالا می‌آید

یکی پول می‌خواهد، دیگری استراحت!

یک منبع آگاه در پرسپولیس به «فرهیختگان» اعلام کرد قرار نیست بیرانوند به تیم دیگری برود و اگر هم جلساتی برگزار می‌شود تنها برای افزایش رقم قرارداد این گلر ملی‌پوش است!

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، پرسپولیس روز گذشته به‌طور رسمی استارت خود را برای فصل جدید زیر نظر کریم باقری زد، البته خبری از ستاره‌های ملی‌پوش نبود که ظاهرا هماهنگ شده تا دیرتر به تمرینات اضافه شوند. با این حال هنوز تکلیف بیرانوند مشخص نیست چراکه به‌واسطه بندی در قراردادش می‌تواند با پرداخت 600 هزار دلار از قرمزها جدا شود و مدیربرنامه‌اش نیز اعلام کرده هنوز توافقی برای ادامه همکاری صورت نگرفته است.

در همین خصوص یک منبع آگاه در پرسپولیس به «فرهیختگان» اعلام کرد قرار نیست بیرانوند به تیم دیگری برود و اگر هم جلساتی برگزار می‌شود تنها برای افزایش رقم قرارداد این گلر ملی‌پوش است! از سوی دیگر هنوز تکلیف علیپور برای ادامه حضور در پرسپولیس مشخص نیست، چراکه قرمزها باید خیال‌شان از جذب یک مهاجم دیگر آسوده شود.

این منبع آگاه در این خصوص به «فرهیختگان» گفت: «طارمی تمایل به بازگشت دارد و باشگاه نیز اعلام کرده که او را می‌خواهد و اگر بیاید به علیپور اجازه جدایی داده خواهد شد. اینکه هنوز خبری از طارمی برای مذاکرات نهایی و حضور در تمرینات نشده نیز به این خاطر است که وی اصولا تمایلی به حضور در تمرینات بدنسازی ندارد و ترجیح می‌دهد در این مدت استراحت کند!»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها