• ۷ بازدید
  • تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۲
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
نقل و انتقالات فوتبال اروپا

رئال از خرید نیمار منصرف شد دلیخت در یک قدمی یوونتوس قرار گرفت

نشریه هلندی «تلگراف» خبر داد باشگاه یوونتوس در آستانه به خدمت گرفتن ماتیاس دلیخت، مدافع تیم فوتبال آژاکس است، این در حالی است که باشگاه‌هایی همچون بارسلونا، منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن نیز وضعیت این بازیکن را زیرنظر دارند.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، نشریه اسپانیایی «آاس» خبر داد باشگاه رئال مادرید براساس نظرسنجی‌های غیررسمی صورت گرفته از هواداران در مورد حضور احتمالی نیمار در برنابئو، نام این بازیکن را از لیست خریدهای احتمالی خود خط زده است. هواداران رئال مادرید معتقدند که ستاره پیشین بارسلونا در زمین و خارج از زمین حواشی زیادی دارد و به درد رئال مادرید نمی‌خورد. نشریه «اسپورت» کاتالونیا هم مدعی شده باشگاه بارسلونا با پرداخت 100 میلیون یورو به علاوه در اختیار قرار دادن فیلیپه کوتینیو به پاری‌سن‌ژرمن، قصد دارد نیمار را به نوکمپ بازگرداند.

نشریه هلندی «تلگراف» خبر داد باشگاه یوونتوس در آستانه به خدمت گرفتن ماتیاس دلیخت، مدافع تیم فوتبال آژاکس است، این در حالی است که باشگاه‌هایی همچون بارسلونا، منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن نیز وضعیت این بازیکن را زیرنظر دارند. طبق گزارش این نشریه هلندی، یوونتوس خود را آماده ارائه پیشنهادی به ارزش 70 میلیون یوور به آژاکس برای جذب این مدافع 19ساله می‌کند. مدیران این باشگاه ایتالیایی قصد دارند با قراردادی پنج ساله دلیخت را که در دو فصل گذشته عملکرد خوبی از خود ارائه داده، به خدمت بگیرند. دستمزد سالانه دلیخت در یوونتوس چیزی بین 15 تا 20 میلیون یورو خواهد بود. او دو فصل دیگر با آژاکس قرارداد دارد.

براساس گزارش نشریه «سان» مدیران باشگاه منچستریونایتد به دنبال حفظ دخه‌آ هستند و به او پیشنهاد امضای قراردادی چهار ساله با قابلیت تمدید برای سال پنجم با دستمزد هفتگی 350 هزار پوند خواهند داد. دخه‌آ تنها یک سال دیگر با باشگاه منچستریونایتد قرارداد دارد، دستمزد کنونی‌اش در این تیم انگلیسی 200 هزار پوند در هفته است. طبق این گزارش او تصمیم به ماندن در اولدترافورد گرفته است، این در حالی است که پیش از این پاری‌سن‌ژرمن نسبت به جذب او علاقه‌مند بود.

شیاطین سرخ حاضرند تحت شرایطی «روملو لوکاکو» را واگذار کنند. براساس اعلام «اسکای ‌اسپورت»، باشگاه انگلیسی برای فورواردش قیمت پایه تعیین کرده که 75 میلیون پوند است. به این ترتیب سرخ‌پوشان به پیشنهادهایی که کمتر از این رقم باشند، توجهی نخواهند کرد و در صورت دریافتی با چنین شرایط مالی، حاضر به گفت‌وگو خواهند شد. این خبر در حالی انتشار می‌یابد که پیش‌تر گزارش شد ستاره بلژیکی با اینترمیلان ایتالیا به توافق رسیده است.

سایت «کالچو میرکاتو»ی ایتالیا خبر داد که باشگاه اینتر در یک قدمی جذب استفانو سنسی، هافبک ساسولو قرار دارد. روز گذشته مدیران اینتر با مسئولان باشگاه ساسولو جلسه داشتند تا این انتقال به‌زودی انجام شود. در این جلسه توافقات اولیه انجام شده و قرار است این هافبک 23 ساله به صورت قرضی به نراتزوری بیاید. البته بند خرید دائمی او نیز در این قرارداد گذاشته شده است و اینتر می‌تواند با پرداخت 25 میلیون یورو او را دائمی به خدمت بگیرد. میلان رقیب سنتی اینتر نیز به دنبال این هافبک جوان بود اما نراتزوری موفق‌تر عمل کرد و درنهایت توافقات اولیه را انجام داد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها