• ۱۰ بازدید
  • تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۲
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
جلسه فوری سلطانی‌فر با عرب به خاطر منتفی شدن حضور یحیی

وزارت ورزش، نگران طغیان دوباره پرسپولیسی‌ها

طبق اخباری که خبرنگار «فرهیختگان» کسب کرد، ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به دیدار سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان رفت تا جلسه‌ای فوری برگزار و درخصوص انتخاب سرمربی جدید تصمیماتی اتخاذ شود.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، مدیران پرسپولیس امید زیادی داشتند که یحیی گل‌محمدی را به‌عنوان جانشین برانکو انتخاب کنند تا کمی از هجم انتقادها کاسته شود. با سرمربی پدیده در این خصوص مذاکراتی نیز انجام و موافقت او نیز اخذ شد با این حال مدیران پدیده تحت هیچ شرایطی راضی به جدایی مربی خود نشدند و درنهایت نیز اعلام شد که گل‌محمدی در مشهد ماندنی است.

ساعاتی بعد از اعلام این خبر و طبق اخباری که خبرنگار «فرهیختگان» کسب کرد، ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به دیدار سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان رفت تا جلسه‌ای فوری برگزار و درخصوص انتخاب سرمربی جدید تصمیماتی اتخاذ شود.

گفته می‌شود خروجی این جلسه تاکید بر انتخاب یک مربی کارآمد خارجی است و سلطانی‌فر نیز خواستار این شده که مدیران باشگاه هر چه سریع‌تر تکلیف کادر فنی را مشخص کنند تا مبادا هواداران عصبانی پرسپولیس دور جدید تجمعات خود را آغاز کنند!

همزمان اخباری نیز در برخی رسانه‌های خارجی منتشر شد مبنی‌بر اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس سراغ والتر زنگا رفته‌اند و شاید همانند استقلال، سرمربی قرمزها نیز از ایتالیا بیاید که البته این خبر نیز موجی از انتقادها را به دنبال داشته چراکه زنگا کارنامه درخشانی در مربیگری خصوصا در فوتبال آسیا ندارد و در اروپا نیز با تیم‌هایی مثل وولورهمپتون و کروتونه نیز توفیقی کسب نکرد.

برخی اخبار تایید نشده نیز حکایت از آن دارد که به باشگاه نفراتی مثل افشین قطبی و الکساندر نوری نیز پیشنهاد شده‌اند. مربیانی که برای تیم امید نیز جزء گزینه‌ها بودند و هر دو نیز فعلا بدون تیم هستند اما طبعا این نفرات نیز مثل زنگا مربی بزرگ و با کارنامه‌ای نیستند و پیش‌بینی می‌شود مدیران باشگاه سراغ گزینه معتبرتری بروند که بتواند جای خالی برانکو را پرکند.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها