• ۱۱ بازدید
  • تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
نقل و انتقالات فوتبال اروپا

نیمار در لیست فروش، سردار همچنان مدنظر لاتزیو

به گزارش «اکیپ» فرانسه، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن خود را آماده فروش نیمار در تابستان جاری می‌کند و در صورتی که پیشنهاد مناسبی دریافت کند، حاضر به انتقال ستاره برزیلی خود است.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، نشریه «اکیپ» فرانسه خبر داد باشگاه آرسنال در آستانه به خدمت گرفتن ویلیام سالیبا از سن‌اتین است. طبق این گزارش نمایندگان باشگاه آرسنال با این مدافع 18 ساله به توافق شخصی برای عقد قراردادی پنج ساله رسیده‌اند و اکنون تنها توافق بین دو باشگاه برای عملی کردن این انتقال باقی مانده است. مدیران باشگاه سن‌اتین در صورتی حاضر به فروش ویلیام سالیبا به توپچی‌‌های لندن هستند که آرسنال فصل آینده این مدافع فرانسوی را به سن‌اتین قرض بدهد.

 به نقل از « Football-media» روسیه، لاتزیوی ایتالیا مدت‌هاست که سردار آزمون را در لیگ برتر روسیه زیر نظر دارد. در دوره محدودیت مالی لاتزیو شانس خرید بازیکن اروپای شرقی توسط این تیم به صورت قرضی خواهد بود. ایگلی تاره، مدیر ورزشی تیم لاتزیو مصمم است سردار آزمون را در نقل‌وانتقال‌های تابستانی خریداری کند. این مهاجم تا سال 2022 میلادی با زنیت سن‌پترزبورگ قرارداد دارد و لاتزیو می‌داند که برای این انتقال باید ابتدا مساله مالی میان سردار آزمون و تیم روسی را حل کند.

 به گزارش «اکیپ» فرانسه، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن خود را آماده فروش نیمار در تابستان جاری می‌کند و در صورتی که پیشنهاد مناسبی دریافت کند، حاضر به انتقال ستاره برزیلی خود است. این مهاجم 27 ساله در فصل اخیر که با مصدومیت‌هایی هم مواجه شد در 17 بازی لوشامپیونه برای پاری‌سن‌ژرمن به میدان رفت. در حالی چنین ادعایی مطرح شده که ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اخیرا با هشدار به بازیکنان این تیم گفت: «بازیکنان «پی‌اس‌جی» باید مسئولیت‌پذیرتر از گذشته باشند و تلاش بیشتری کنند. هر کسی که نمی‌تواند خودش را با قوانین باشگاه وفق دهد، درهای خروجی به روی او باز است.»

 به گزارش « Soccerlink» آرتورو ویدال، هافبک جنگنده بارسلونا ممکن است قربانی انتقال ده یونگ و از قهرمان اسپانیا جدا شود. این هافبک شیلیایی چندین پیشنهاد دارد که یکی از این پیشنهادها از کشور چین است. گفته می‌شود پیشنهاد مذکور که با حقوق نجومی همراه است، می‌تواند این بازیکن را برای حضور در کشور چین وسوسه کند. گفتنی است آرتورو ویدال تا ژوئن 2021 با بلوگرانا قرارداد دارد.

 به نقل از «موندو دپورتیوو»، روز گذشته بود که پل پوگبا، ستاره 26 ساله فرانسوی در مصاحبه با نشریه «گاردین»، به‌طور غیرمستقیم درخواست خروجش از منچستریونایتد را اعلام کرد. او ضمن اشاره به سه فصل حضورش در منچستر از این گفت که شاید اکنون زمان خوبی برای تجربه چالش‌هایی جدید در لیگی دیگر باشد. منظور پوگبا به‌طور مشخص رئال مادرید است که بنا به خواست زیدان، قصد دارد برای خرید این هافبک اقدام کند. با توجه به اینکه آندر هررا نیز از منچستریونایتد جدا شده، این تیم قصد دارد خط هافبکش را تقویت کند. از همین رو مدیران باشگاه چند اولویت را در نقل‌وانتقالات تعیین کرده‌اند که نام ایوان راکیتیچ و فیلیپه کوتینیو هم در این لیست دیده می‌شود. دو بازیکنی که از نظر بارسا فروشی هستند با این تفاوت که راکیتیچ تمایلی به ترک بارسلونا ندارد اما کوتینیو به رختکن این تیم اعلام کرده می‌خواهد جدا شود.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

یادداشتهای روزنامه فرهیختگانیادداشت

محمدامین ایمانجانی:

وجدان را دستگیر نکنید

حسن بهشتی‌پور:

توپ در زمین اروپا

ابوالفضل ظهره‌وند:

تعهدات در حال متوازن شدن است

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها